| adina_6125 a întrebat:

Prieten al meu. dar sa va spun o faza:

intr-o seara l-am intrebat ce vrea sa ii cumpar de ziua lui si mi-a spus ca un sarut:*si m-am tot gandit eu si pana la urma m-am decis sa il sarut de ziua lui pentru ca mi-a spus ca asta vrea si eram la pary cu cea mai buna prietena a mea pe leaganul din spatele casei si il strig eu si il intreb ca daca mai stie ce mi-a spus in seara aia pe mess si a zis ca nu si atunci sa asezat pe leagan langa mine s-a uitat la mine si atunci l-am sarutat de atunci ma tot gandesc la asta si la ce dulce a fost.

nu e suparat ca l-am sarutat chiar radem de faza aia si zicem ca o fost fain

cum sa ii spun ca vreau sa fim mai mult decat prieteni?

5 răspunsuri:
| victoR1k_1606 a răspuns:

Ce frumos, mai ales dorinta aceea, a fost intamplatoare sau facuta cu propria vointa? Poate si el vrea, la fel m-am gandit ca un sarut ar putea sa schimbe 2 destine, si cred asta big grin. Poate nu o sa am parte de asa cevalaughing, asta e, dar bucuria pe care o traiesc cei 2, nu o poti descrie. Spune-i in fata ca acel sarut a aprins o latura din tine, ce te face sa crezi ca simti ceva mai mult decat amicitie.

| YoYoUtZa a răspuns:

Pai nu este chiar asa greu. Te duci la el si ii spui chestii gen " Sti, eu te plac si chiar vreau sa fim impreuna...acum intrebarea e vrei si tu?" sau nu stiu... ceva in gen. Mie mi-a folosit chestia asta big grin :* te pup si sper ca am fost de ajutor.

| bb_3126 a răspuns:

Ce dragutss day dreaming...

pai, in primul rand sa fii ferm convinsa ca asta vreihappy
in al doilea rand da-i de inteles ca acel sarut a insemnat ff mlt pentru tine, bineninteles sa iti pastrezi orgoliul intactbig grin
Ii poti zice"sa stii ca esti fff dulceblushing " sau chestii de genul cu subinteleslaughing
Baftaaa multaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:*

| FrumoazaDya a răspuns:

Pai fa ceva sa te observe sa isi de-a seama sau daca sunteti prieteni incearca sa ii spui

| RalucutsSaa a răspuns:

Pai ii poti spune ca nu vrei sa fiti doar prieteni. si ca simti ceva mai mult pentru el de cand la`i sarutat :* Bafta :X