| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa doresc sa fac dragoste cu iubitul meu chiar daca au trecut cateva zile dupa ce am facut petting? Simt ca ma excit numai cand ma gandesc la el, il iubesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i zice, nu-i zice! Ah, i-ai zis. sigh

Da, este foarte normal. Te-a intaratat deci e al naibii de normal. laughing Acum depinde daca este potrivit pentru tine si va iubiti mult. happy

22 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

E normal, dar depinde si de varsta ta.

| NameHarris a răspuns:

Ce este pettinglaughing)

| StalkerSoul a răspuns:

Pai, este normal, totusi de cand sunteti impreuna?
Nu de alta. dar sunt curios, daca nu cumva este doar atractie. si nu dragoste intre voi, cel putin la el thinking
Ai putea sa-mi spui de cat timp sunteti impreuna? Si bine inteles ce varsta are el.

| fluturas111 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Suntem de 5 luni impreuna, eu 18 el 21 ani

| StalkerSoul a răspuns (pentru fluturas111):

laughing Mai asteapta!

| sirD a răspuns:

Pai nu. Daca ati facut petting ar trebui sa va ajunga anul asta.
Esti sigura ca ar trebui sa faci sex inainte sa stii sa-ti legi siretele?

| fluturas111 a răspuns (pentru sirD):

laughing

| sirD a răspuns (pentru fluturas111):

Nu fi rea :p

| anonim_4396 explică (pentru fluturas111):

Nu-i zice, nu-i zice! Ah, i-ai zis. sigh

Da, este foarte normal. Te-a intaratat deci e al naibii de normal. laughing Acum depinde daca este potrivit pentru tine si va iubiti mult. happy

| lalamara a răspuns:

Ai 18 ani este o varsta dificila, stiu din experienta, am aproape 19 ani si sunt fecioara sa stii ca si eu aveam apucaturi ca ale tale, gen ganduri, dar stiu ca mi-e mai bine virgina, vei trece peste perioada asta, ai grija ce faci si cum reusesti sa te controlezi pentru ca mai tarziu e posibil sa iti para rau.

| NameHarris a răspuns (pentru lalamara):

Du-te si te calugarestehappy

| Anonymous999 a răspuns (pentru NameHarris):

De ce sa se calugareasca pentru e virgina la 19 ani? Eu sunt virgina si am 20 de ani, daca nu faci sex nu inseamna ca esti pocaita mdehoh go on

| NameHarris a răspuns (pentru Anonymous999):

Exact tu esti maica staretalaughing)

| Anonymous999 a răspuns (pentru NameHarris):

Mi-e mila de tine sincer, curve sunt la tot pasul da-i tare asta daca te tinelaughing

| NameHarris a răspuns (pentru Anonymous999):

Sincer la mine mie mila de tinehappy

| Anonymous999 a răspuns (pentru NameHarris):

Sincer du-te si citeste o carte, te-a stricat internetul.

| NameHarris a răspuns (pentru Anonymous999):

Nu am vreme de carti eu ziua ies pe afara merg sa ma mai distrezwinking doar seara stau pe internethappy Tu ar trebui sa incepi sa citesti Bibliahappy

| Anonymous999 a răspuns (pentru NameHarris):

Nu am nevoie de biblie dar tu ai nevoie sa traiesti in realitate.

| NameHarris a răspuns (pentru Anonymous999):

Nu mersi ma multumesc cu desenelehappy

| Anonymous999 a răspuns (pentru NameHarris):

Se vedelaughing

| NameHarris a răspuns (pentru Anonymous999):

Clarwinking