| lucatamas589 a întrebat:

Buna TPU este o fata la scoala de care sunt inebunit.Nu stiu daca si ea ma place ce sa fac, ajutati-ma.Dau funda evident.

Răspuns Câştigător
| Jhfdfd a răspuns:

Deci... in primul rand analizeaza bine situatia thinking vezi daca fata merita sau nu.
Apoi incearca sa te apropii considerabil de ea... chestii gen vb ft mult pe mess, like`uri la pozee pe fb.
Daca si ea raspunde q aceleasi lucruri... poti sa o intrebi daca te place, fara nicio retinere, crede-ma ne place astahee hee.
Apoi daca zice DA invit.o in oras, petreceti mult timp impreuna. si tot restulwinking

Succes big grin

| lucatamas589 explică (pentru Jhfdfd):

Raspunsul tatau m-a ajutat foarte mult in relatia mea cu acea fata.Mersi.

| Jhfdfd a răspuns (pentru lucatamas589):

Nu ai pentru ce oh go onwinking succes in continuare big grin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai intreab-o, invit-o la un film, la un suc si daca accepta te place

| Predat0r a răspuns:

Bai da a inceput cumva scoala. Ca vad ca tot mai multi spuneti ca la scoala se intampla... nu stiu ce?
Am raspuns la intrebare cu o intrebare laughing

| EmaTanase a răspuns:

Bun... deci acum depinde si cati ani are ea si tu big grin Daca este mai mare mai bine nici nu te gandi sa o abordezi happy Daca e mai mica sau de aceeasi varsta poti pur si simplu sa-i zici. sau sa vorbesti cu ea pe mess ( daca nu ai id-ul fa rost de la amici ) Si invit-o la un suc. Si poate intr-un final ii poti zice in fata ca o placi indiferent de raspunsul ei macar ai incercat big grin sti cum se zice incercarea moarte nu are : Succes! Sper ca te-am ajutat Funda puppy dog eyes

| lucatamas589 explică:

Mrs