| 101Aem a întrebat:

Cum sa fac o fata sa iasa cu mine in oras...adica am mai iesit.dar i-am zis ca am inceput sa o iubesc si acum nu vrea sa ma mai vada sau cel putin asa cred. Va rog ajutati-ma.M-am si puat cu ea..am intrebat-o daca ma place si a zis ca da..nu mai stiu ce sa fac.m-am gandit sa-i cumpar o floare.sau nu stiu. Ajutati-ma.dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Ia un ursulet niste bomboaane si niste flori si faile cadou si spune-i ca o placi mult si ca ai vrea sa fii impreuna cu ea ca promiti sa o faci fericita si ca o sa ai grija de ia si mai vei tu
mult succes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat