| tiaRa12 a întrebat:

Buna maine la scoala trebuie sa aduc o informatie despre un scriitor si putem sa aducem pe stick insa nu stiu cum.Stiu doar cum sa pun poze si atat.Este ceva un scrim sau ceva de genu? va rog mult ajutati-mă.DAU FUNDA la cel are imi explică pasii cel mai bine.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cauti informatiile pe Internet, selectezi ce te intereseaza, dai Copy, apoi Paste intr-un document Word, salvezi, iar documentul il pui pe stick asa cum faci cu pozele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E acelasi lucru ca si poza, doar ca in loc sa copii o poza, copii documentul