| anonim_4396 a întrebat:

Este o problema daca pana la varsta de 27 ani nu am avut o iubita? Luna aceasta implinesc 28 dar incerc sa ma bucur de ultimele zile de 27 laughing

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu trebuie sa ai o relatie sau o iubita ca sa te bucuri de compania unor fete sau de relatii sexuale. Nu totul se rezuma la o relatie, unii nu pot sta intr-o relatie din diferite motive, de ex eu ma numar printre astia laughing

Daca inca nu ai gasit persoana potrivita, care are acel ceva, nu esti obligat sa iei o oarecare fata si sa te insori, ai rabdare si totul se rezolva cu timpul. Si daca totusi nu ai rabadare nu pierzi nimic daca incerci sa iti faci o familie, daca esti om bun orice s-ar intampla treci prin greutati mai bine.

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Poate omul nu simte nevoia, de ce a simti nevoia trebuie sa fie o normalitate?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Sinestera
Joi, 07 Noiembrie 2019, 4:12 pm
*
Eu sunt cea mai bogată persoana din România și n-am făcut absolut nimic pentru asta.Sunt parvenita.Sunt unii cântăreți foarte cunoscuti sau actori din America gen și n-au atâția bani cât am eu.N-ai cum să faci câți bani am eu din muncă, trebuie să faci 30 de spălări de bani ca să ai atât.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acum 3 ore | Sinestera a răspuns:
Ray, ți-am găsit un prieten!

P.S.:Ray împlinește 30 de ani pe 1 decembrie și e virgin.

si tu implinesti 13 ani si ai iubiti,felicitari,bravo,ce castigi ca scrii asta,pe bune, sunt milioane de pers singure in lumea asta, inclusiv mari profeti au fost virgini, inclusiv newton, daca eu nu simt nevoia e treaba mea

| RAY a răspuns:

DaniNovember nu este nici o problema, daca tu nu simti nevoia nici sa nu incerci, ca nu are rost

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât pe tine nu te afectează că nu ai iubită nu ar trebui să te intereseze ce cred alții.

| Emma30555 a răspuns:

Nu e nimic, dar dacă vrei sa ți faci o iubita ar trebui sa faci și tu ceva... Ai pus întrebarea dacă e vreo problema, depinde cum simți tu asta nu ceilalți

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Inca 2 ani si devii vrajitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ray, ți-am găsit un prieten!

P.S.:Ray împlinește 30 de ani pe 1 decembrie și e virgin.

| Dragosdoar a răspuns:

Nu,aia e, inghite in gol si mergi mai departe. Nu scrie aboslut nicaieri ca e imoral ca la 28 de ani sa nu ai iubita. Politica populista spune ca e rau pentru ca daca ai ramas asa pana acum inseamna ca sunt sanse mari sa nu ti mai faci''rostul'' pe pamant, adica sa nu ai copii, iar asta este ceva foarte grav pentru politicieni pentru ca nevoie de forta de munca (sclavi) in mai toate natiunile din europa

| RAY a răspuns (pentru Dragosdoar):

Politica populista spune ca e rau pentru ca daca ai ramas asa pana acum inseamna ca sunt sanse mari sa nu ti mai faci''rostul'' pe pamant, adica sa nu ai copii, iar asta este ceva foarte grav pentru politicieni pentru ca nevoie de forta de munca (sclavi) in mai toate natiunile din europa

bravo, felicitari

| OctavianSps a răspuns:

Fa-ti un cont de Tinder, pune o poza ok si se vor schimba lucrurile crede-ma.

| anonim_4396 explică (pentru OctavianSps):

Tinder este o prostie, daca nu arati bine sau nu pui poza cu o masina scumpa nu te baga nimeni in seama.

| OctavianSps a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mergi pe principiul asta pesimist normal ca atragi numai lucruri negative. Pune o poza cu tine normala si fi tu insuti, tine minte ca poate in momentul asta, o fata se afla exact in aceeasi situatie si are nevoie de cineva ca tine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu mi-am făcut odată cont de Tinder și numai pocitanii erau acolo.Cred că tu arăți bine în comparație cu ăia.Din 500 de băieți/bărbați am găsit doar 3 care erau ok, bine era și un băiețel care mi-a dat SuperLike și i-am dat și eu Like înapoi să văd ce vrea și chiar mă plăcea ăla pe mine.laughing