| dyaa_9126 a întrebat:

Buna TPU >:". este vorba si la mine de un baiat.tongue si nu stiu ce sa fac sa incepem.Imi place de un baiat de vreo lun asa zic asa. si AM FOST IMPREUNA CU EL DE VREO 3 ORI.ne-am despartit si tot asa ca nah uite neam mai certat.INFINE.acum nu`s cu el da el inca se mai da la mine la scoala si nu stiu ce sa fac eu inca il mai iubesc si el pe mine la fel.Azi ia luat telefonul celei mai bune prietene ale mele si a zis ca il dau numa daca ii dau un sarut (cu limba) deci am crezut ca innebunesc, eu`s foarte asa sa zic nebuna si agitata si tupeista n-am nico treaba am multi preteni si is super naroada daca cand ii vb de baieti...Game over! Asa si i-am zis ca eu nii dau nicio pupa si pr meah a zis sa-i dau ca nah sa`si ia telefonul am zis ca ma omor deci cand vine vb de un baiat zici ca nu mai sunt eu ...cand vr unu baiat sa ma pupe imediat ma trag si nu stiu ma fac ca o rosie si naiba ca se duce totu de rapa.Sa mai intamplat de mai multe cand a vrut baiatu asta sa ma pupe si eu nu l-am lasat, credea ca nu stiu sa ma pup da eu cred ca fiecare fata stie asa ca nu stiu nu cred ca ii ceva de invatat. Akuma azi cand i-am zis ca dc rb sa ma pupi tu pe mine ca sa iei telefonul, i-am zis sa o pupe pe pr meah si el a zis ca nu, a zis ca pe mine vrea, dupa aceaa l-am intrebat ca dc si el a zis pentru ca te iubesc! DEci mi sau inmuiat picioarele si era sa lesin acolo zici ca am innebunit nu mai sunt eu.iL IUBESC FOARTE MULT DA NU STIU CE SA FAC CA SA MA CONTROLEZ nu stiu cum sa fac sa nu mai "lesin" cand vrea sa ma pupe thoooamneee va rog dati`mi un remediu nu stiu ajutati`ma ca innebunesc, ajung acasa si imi dau semama ca is o proasta! plz dau funda si voturi plz puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

Eu zic sa-l lasi sa te puphe pana nu e prea tarziu.atunci ai sa regreti...Spune`i sa iesiti undeva si lasa`l pe el sa faca primul pas. Apoi ii poti spune ca si tu il iubesti... Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

1 răspuns:
| dyaa_9126 explică:

Aaa scuze am uitat sa zic eu am 13 ani si el are 14 deci eu is in a7a si el intra 8a