| Larissu a întrebat:

Un baiat vrea sa se pupe cu mine el nu stie ca eu nu mam mai pupat. nu stiu ce sa fac cand vrea sa ma pupe cum sa deschid gura prima data sau ce sa fac? daca reactioneaza altfel de cat mine

4 răspunsuri:
| HahahaAb a răspuns:

Pai normal ca o sa reactioneze altfel laughing
Lasa'te purtata de el, daca are experienta! Stie el ce sa faca, tu doar lasa'l sa te sarute! Fi relaxata, ca nimeni nu moare din asta, numai de placere! Succes!

| Ailen a răspuns:

Si eu imi faceam probleme din cauza asta pana s-a intamplat. Nu ai de ce sa iti faci griji.Te asigur ca totul vine de la sine, si ca baiatul o sa faca toata treaba happy O sa iasa totul bine,, deci fii linistita :*

| Silvii a răspuns:

Eu zic sa te lasi purtata de val, asa cred ca a fost la toti. :*

| Capone15 a răspuns:

Lasa totul sa mearga de la sine. O sa vezi ca o sa iasa totul bine. Incearca prima data doar sa va pupati si dupa aceea sa treceti la un sarut. Lasa-l pe el sa faca toata treaba pana castigi putina experienta si o sa fie totul ok