| CristinaMitre1990 a întrebat:

ma ajutati va rog, chiar nu stiu ce sa mai fac am facut tot.sad deci sa incepem.Imi place de un baiat.el mi-a pus ca nu ma place si nu vrea sa fie cu mine ca sa nu sufar dar aproape de fie care data cand ne vedem ne sarutam adica imi da serante apoi le distruge.Eu l-am intrebat de ce se tot joaca asa cu mine ca o papusa el de fapt ce vre de la mine.Si el imi raspunde.scurt si sec.: laughing nu vreau nimic asa sunt eu..deci. ma ajutati va rog.ce sa fac adica il iubesc mult.sad. va rog..asutatima cu pareri si inca ceva acum suntem frati."cica"

Răspuns Câştigător
| 101Aem a răspuns:

Incearca sa nu-l mai bagi inseama...si cand vine sa te sarute nu il mai lasa, poate asa il faci sa te respescte si daca pana la urma te respecta si ajunge si el sa te iubeasca sau sa te placa..cum vrei, tu sa nu te lasi asa usor din cauza ca, cu cat te lasi mai usor cu atat o sa te respecta mai putin. Sunt baiat stiu ce zic.o fata care se lasa mai greu un baiat o respecta mai mult happy Bafta! Funda?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai accepta sa te sarute daca tot nu vrea sa fie cu tine

| Kamiichu a răspuns:

Pai in primul rand, se vede ca nu e serios si ca isi bate joc ( scuze, dar asa e ) cel mai bine e sa cunosti alti baieti si sa-ti vezi de ale tale, trebuie sa ai si tu un gram de orgoliu. Bafta!