| BigEd18 a întrebat:

Buna TPU.

Eu am o problema putin mai ciudata. Acum o perioada am avut ocazia sa fac sex intr-un parc in vazul lumii, tipa avea tot felul de fetishuri. Problema e ca a inceput sa imi placa senzatia de a fi vazut si sa incerc tot felul de lucruri ciudate: sa stau sa ma uit la un cuplu in timp ce fac sex, fethisuri BDSM etc. Este normal sa fie asa?

Vreau sa rog pe cine a mai patit astfel de lucruri si vrea sa vorbeasca despre asta sa imi dea un add. Chiar mi-ar prinde bine si alte pareri id: BigEd18Ro

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Numa prostii faceti si dupa aia tot voi va plangeti

| FlorinDiablo a răspuns:

Acest lucru depinde de psihicul fiecaruia unii sunt mai pudici alti sunt mai nepudici sa ii denumesc generic, Sunt deschis la ori ce discutie ti-am dat add pe mess ca sa putem discuta mult mai detaliat.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Aceste,,simtaminte,,se numesc perversiune si duc la tulburari psihice care, desi nu exteriorizeaza gravitatea situatiei, are mare influenta intr-o viata de familie.Pe tine cred ca nu te intereseaza parerea noastra, ci cauti,, parteneri,,. Mergi pe alte site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai.Cum adica in vazu lumi? Ok am inteles ca probabil esti la o varsta la care sunt multi hormoni dar nu poti astepta putin pana sa ajungeti acasa?happy

| boradan a răspuns:

Ii foarte tare, am experimentat si eu doar ca era noapte, si sunt multi care au facut asta doar ca fac pe sfintii degeaba
Bafta da-i cu forta; P

| AnaRebeca7 a răspuns:

Te iubesc

| Dianatips a răspuns (pentru AnaRebeca7):

El e baiatul care bea direct din sticla? laughing

| 3xfemeie a răspuns (pentru Dianatips):

El a fost in parc cu o "tipa", nu cu iubita lui. big grin