| Loredanaloreeu a întrebat:

Bună TPU, Eu cred ca prietenul meu de la un timp nu mai ma iubeste sad, noi de cand suntem ipreuna de 10 luni imi zicea ca ma iubeste doar de cateva ori cand era putin ametit (beat) Il iubesc enorm si sunt in stare sa fac orice pentru el, dar simt ca el nu ma iubeste si nu stiu de ce parola de la mess si facebook nu vrea sa mi-a dea de spus ca ma iubeste nu imi zice inteleg ca noi nu ne prea intatlnim dar totusi ne-am intalnit si i-am spus ca daca nu mai vrea nimic cu mine sa spuna si a zis ca iar incepi cu prostile tale ca gandesti ca un copil de 2 ani ce motiv sa am sa ne despartim, deci eu nu-l mai intelg deloc nu stiu ce vrea nu stiu ce isi doreste. :l. nu spuneti ca sex ca nu e asa asta am discutat bine.happy dar nu stiu de ce e asa, eu ma simt ca si cum suntem prieteni nu iubiti cum vorbeste cu mine, parca cand vrea unul sa se bage cu mine parca as aceepta pentru ca de pe o parte vorbeste diferit si chesti dar nu il pot lasa pe el pentru ca e asa il iubesc enorm si nu rezit o zi fara el crying. daca nu il sun eu ma suna odata pe zi cand il chem sa ne vedem cand pot spune ca maine chesti si nu vrea nici sa ne despartim, Va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi si ca nu jigniti!

Răspuns Câştigător
| Simandicoasa a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti cu el sa il intrebi " Acum pe bune tu ma mai iubesti, sau iti bati joc de mine?" Si intreaba-l de ce este asa distan cu tine si nu mai e ca la inceput, vorbeste cu el. Baftawinking

7 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Pai cine va pune sa va culcati cu toti pitiponcii? Nu mai fiti asa naive. Tu-l iubesti si pe el in doare undeva. Normal ca nu se desparte de tine, ca doar n-o sa si-o frece singur in baie! Pana gaseste pe alta, esti buna si tu.

| drogh a răspuns:

Poate ca gelozia ta ca nu iti da parola de facebook sau de messenger te-a adus in pragul in care te-a facut sa crezi ca nu te mai iubeste. Nu asta conteaza. Aveti deja 10 luni impreuna, daca ar fi fost ceva, ti-ar fi spus per total.Fii mai calma si incearca sa-l intelegi. Poate trece printr-o perioada grea, sau pur si simplu s-a mai schimbat putin si doreste sa ai rabdare ca sa revina la normal. Explica-i ca ai nevoie de mai multa atentie, iubire si fidelitate din partea sa.

Răspuns utilizator avertizat
| miru20cmrecords a răspuns:

Cred ca s-a plictisit. Si mie imi face fostul iubit tot asa pana cand mi-a spus ca s-a plictisit de mine.

| MihaelaMiikii a răspuns:

Pai aia cu parola de la mess si facebook.e intimitatea luiwinking. Si...se zice ca dragostea consta in iubire nu i niste parole amarate..si in plus poate tine la tine dar nu arata, spune-i lui ce ne-ai spus noua! Bafta

| CristinaMariaGG a răspuns:

Nu inteleg ce treaba are parola de la mess si de la facebook. de ce intr-o relatie ar trebui sa ne stim parolele reciproc? Poate asa e el te iubeste dar nu iti arata tot timpul totusi sunteti de aproape un an impreuna nu cred ca un baiat si-ar pierde atata timp pentru o fata daca nu ar tine la ea... lasa-l pe el sa te caute si daca vezi ca i se face dor de tine atunci e binebig grin

| InHonorOfSigmudFreud a răspuns:

Cel mai bine e sa-l lasi fara mostenitori si sa i dai papuci! e un dobitoc!