| xLexus a întrebat:

happy nu stiu daca am nimerit categoria, dar in fine laughing. Deci: va rog spuneti-mi cum pot sa-i demonstrez iubitei mele cat de mult o iubesc? sa-i arat ca poate avea incredere in mine ..ca nu o voi rani sad. O iubesc enorm de mult si in trecut i-am gresit si din cauza aia nu mai are incredere in mine ..cu toate ca ne-am impacat si suntem impreuna de 6 luni happy.Si acum vrea sa ne despartim,dar nu pentru ca nu ma iubeste ci pentru ca saraca sufera din cauza mea,eu locuiesc singur si ea isi face impresii ca eu chem fete la mine si alte cele.Dar nu e asa, eu vreau doar sa vada, sa vada cat de mult o iubesc si cat de mult inseamna pentru mine puppy dog eyes.Va rog spuneti-mi ce pot sa fac sa-i arat ca o iubesc si ca poate avea incredere in mine? voi face ORICE ca sa nu o pierd sad. Multumesc anticipat! sad.

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai in principiu solutia ar fi simpla, nu te crede ca nu chemi fete la tine? Pai foarte bine atunci invit-o sa locuiasca cu tine, ce alt mod de a-i demonstra ca ti-o doresti alaturi ar mai fi?

| neutrino a răspuns:

Increderea odata pierduta greu se recastiga. Pe viitor, fii un iubit model si atunci cand tu crezi ca este timpul, cere-o de nevasta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza ani pana ii poti castiga increderea unui om si doar cateva secunde sa o pierzi.

Oricum, solutia nu e sa te faci pres in fata ei, nu faci decat sa inlocuiesti un rau cu un rau si mai mare.

| Andrei258 a răspuns:

Una dintre solutii ar fi o cina romanticasau o baie cu petale de trandafiri rosii tin sa felicit initiativa de a lupta in continuuare succes

| slenderica a răspuns:

Um pot sa-i demonstrez iubitei mele cat de mult o iubesc
sa-i arat ca poate avea incredere in mine
ca nu o voi rani
O iubesc enorm de mult

in trecut i-am gresit si din cauza aia nu mai are incredere in mine

cred ca ti-ai raspuns singur la intrebare.

| slenderica a răspuns:

Timpurile se schimba, oamenii nu
-Magneto din X-Men