| BlackRose16 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de cateva sfaturi urgent, acum 2 saptamani am aflat ca baiatul pe care il plac de 3 ani ma place happy. Am inceput sa vorbim foarte mult, imi spune ca ma iubeste dar l-am intrebat daca suntem impreuna si mi-a zis ca nu suntem impreuna ci ca suntem iubiti in devenire Ce sa inteleg din asta? va roooog ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| FireSenz a răspuns:

Ar putea fi genul care doreste sa luati lucrurile treptat sau poate nu e pregatit de o relatie.Nu te avanta asa si testeaza l daca te iubeste cu adevarat sa nu suferi mai tarziu

4 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Ehm, "iubiti in devenire", inseamna o noua relatie deschisa. Dar te avertizez, tipul este cu 3 ani mai mare decat tine. Stii ca tipii astia nu sunt prea indragostiti lulea de fete mai mici decat ei, si au intentia de a se culca cu ele. De ce crezi ca mereu isi aleg tipe mai mici decat el si nu de varsta lui? Pentru ca le poate prosti mai usor. Treaba ta, eu nu ma bag peste viata ta. A fost doar ca un sfat.

| BlackRose16 explică (pentru DaReZon):

Dar nu e mai mare ca mine... are 16 ani ca si mine

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ca o sa fiti iubiti laughing

| BlackRose16 explică:

Apropo dau funda :* happy