| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am o problema. Acum 3 luni am cunoscut un baiat pe internet si am fost impreuna timp de o luna, dupa care s-a despartit de mine pe motiv ca "nu mai simte nimic". S a combinat cu alta dupa 2 zile, dar s au despartit imediat laughing.
S a intors la mine si eu l am refuzat, dupa care si a facut alte relatii. Dupa cam o luna, ne am impacat, pentru ca amandoi ne simteam prost, chiar daca avem alti parteneri.
Relatia noastra era toxica, vorbeam putin, doar dimineata si seara, iar eu am facut marea prostie sa ma despart de el, desi inca il mai iubesc, doar ca nu voiam sa se repete iarasi istoria laughing)
Acum as vrea sa ne impacam, sau macar sa fim mai apropiati
Cum as putea face asta?
*fara caterinca, please, mjur ca nu e un film d'ala turcesc laughing))
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Relatia nu va merge, clar, iar faza cu sa fiti apropiati o sa-ti faca doar mai mult rau, ti-o spun din experienta. Si eu voiam sa raman prietena cu un fost si mai rau mi-a facut cand am incercat.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Deja ai incercat o data si nu a mers relatia dupa ce v-ati despartit, ce te face sa crezi ca va merge acum? Cauta-ti un alt iubit, baieti gasesti cam peste tot.

| RobertMoon a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, iar dupa ce o faci discutati din ce in ce mai mult pana ajungi la faza de a ii spune ce vrei, altceva nu ai ce face.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Care ar mai fi rostul? E clar ca voi nu va potriviti, si ma rog chiar daca va impacati din nou peste vreo 3-4 zile maxim o sa fie iar la fel, nu cred ca puteti fi amici sau prieteni in nici un caz.