| anonim_4396 a întrebat:

Eu locuiesc in alta tara si am fost in Romania de vacanta. Am cunoscut un baiat si am stat cu el timp de 1 luna. Ne-am despartit si acum iarasi vorbim pe mess. Nu stiu ce sa fac. Baiatu chiar imi place dar nu-mi plac relatiile la distanta. happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pai nici nu merita sa ai o relatie la distanta pentru ca nu sunt de durata si eu m-am convins de asta[te vezi o data de doua ori pe ani si asta vreo 2-3 ani apoi totul se termina si iti vine sa te dai cu capul de pereti cand ajungi la concluzia ca nu a meritat si ca ti-ai pierdut atatea ani din viata cand puteai sa fi cu cineva mult mai aproape de tine]

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Singura ti-ai raspuns. Drum bun pe noul drum.

| UneRencontre a răspuns (pentru neutrino):

Mersi de raspuns :*