| Mainculestu a întrebat:

Buna TPU eu plac un baiat de ceva timp..precizez ca ma inteleg bine cu el, si cat eram prieteni l-am ajutat sa se faca cu o fata dar fata respectiva nu a vrut si dupa el a cerut prietenia unei alte fete care tot nu a vrut..acum mi-a cerut prietenia si mie si ma intreb daca tine la mine sau nu are cu cine sa fie?
Promit ca dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Dante30 a răspuns:

Poate spun prostii dar, Din ce inteleg eu poate fi si disperat/are nevoie sa isi gaseasca o prietena "urgent" sau. poate ca tine la tine dar asta trebuie sa iti dai singura seama din gesturile, actiunile si felul cum ea in preajma ta. mai da-mi detalii daca poti daca nu varianta 1 e dupa mine.

| Mainculestu explică (pentru Dante30):

Pai el placea mult o fata si i-a cerut prietenia si ea l-a refuzat si dupa i-a cerut prietenia altei fete...inainte sa imi ceara prietenia toata lumea imi zicea ca creca ma place.dar nu stiu ce sa fac adici ce sa fac ca sa imi dau seama daca ma place sau nu. Ma poti ajuta? Daca imi zici cum sa imi dau seama fara,, din gesturi'',, cum se comporta'' etc promit ca iti dau funda

| Dante30 a răspuns (pentru Mainculestu):

Multumesc pentru funda si scuza-ma ca nu am mai raspuns doar ca un subiect de genu asta trebuie discutat mai in detaliu iar pe TPU pm sunt dezactivate... iar eu inca nu sunt senior sa pot trimite daca vrei sa vorbim uite idul meu: rony_dante2

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El gandeste ca decat singur, mai bine cu tine!

| Mikysor17 a răspuns:

Pot fii 2 motive ori nu are cu cine sa fie orii ti-a spus sa il combini sa vada ce reactie aii tu daca te deranjeaza sa isi dea seama daca il placii.