| anonim_4396 a întrebat:

Eu vorbesc cu o fata cu care am fost acuma fix un an si am intrerupt conversatile cu legaturile si acuma iarasi vorbesc dar mai mult la telefon si nu imi dau seama daca ma place sau imi face doar in ciuda cu un baiat ca tot imi zice de una baiat ca vorbeste cu el si lo sunat si bla bla bla si pe mine ma irita si nu stiu cum sa-i spun dar asearaa ma vorbit o ora jumate si acuma inca vorbesc cu ea. I fac complimente nu foarte des vorbesc frumos oare ce sa fac sa continui tot asa?
Funda

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Nu poti forta o persoana sa te placa, sau sa o dresezi ca pe un animal, iar sentimentele nu se schimba de pe-o zi pe alta. Comunicarea si sinceritatea e cheia.

4 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Spune-i ce simti. Nu iti fie frica, nu ai ce sa pierzi! Fi sincer.

| AnonimusGate a răspuns (pentru DeeaV):

Sincer am daca i spun si nu va mai vorbi cu mine? Ea mi-a inchis ca sa vorbeasca cu altu crying(

| DeeaV a răspuns (pentru AnonimusGate):

Si daca stai si speri in zadar crezi ca te ajuta? Daca ii spui exact care e treaba macar afli o chestie la sigur.

| AnonimusGate a răspuns (pentru DeeaV):

Da dar planul meu ar ca eu sa incerc sa o fac sa ma placa sa fiu sigur ca ma place sa mai treaca cateva zile si dupa aia sa i spun

| DeeaV a răspuns (pentru AnonimusGate):

Nu poti forta o persoana sa te placa, sau sa o dresezi ca pe un animal, iar sentimentele nu se schimba de pe-o zi pe alta. Comunicarea si sinceritatea e cheia.