| Flamingo12 a întrebat:

Faza e ca imi place foarte mult de o fata.Suntem la aceeasi scoala dar in clase diferite.Chestia e ca nu stiu sigur daca ma place, dar ma cunoaste asa, din vedere. Uneori mai vorbesc cu prietene de ale ei. Deci ce sa fac sa ma remarce?

Dau funda! tongue

Răspuns Câştigător
| OPersoanaAnume a răspuns:

Spui ca vorbesti cu prietene de ale ei. Ce ar fi sa vorbesti si cu ea? Adica vazandu`te vorbind cu prietene de ale ei probabil nu are ea curajul sa vina la tine, sau poate crede ca te intereseaza mai mult prietenele ei decat ea. Fi mai indraznet, nu ai nimic de pierdut daca te bagi in vorba cu ea..azi. maine. Pe parcurs relatia dintre voi va evolua..de la prietenie cine stie! :*

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Incearca sa o intrebi ceva, orice si vezi cum reactioneaza, daca e timida, daca nu, fa ti un cont fals pe fb si intreaba sau pune un prieten ceva, daca zici ca nu prea vorbesti cu ea, nu merge sa te duci si sa-i spui direct ca strici toata treaba.

| T0T a răspuns:

O inviti undeva sa va cunoasteti mai binewinking

| Doub a răspuns:

Te duci si vorbesti cu ea.

| Flamingo12 explică:

Faza e ca sunt curajos, accept orice provocare tongue. A da, se mai cunoaste cu colege din clasa la mine big grin

| Flamingo12 explică:

Mersi mult fratilor

| iulia4taa a răspuns:

Buna! 1) Eu cred ca ar trebui sa le spui prietenelor ei sa o intrebe(daca esti timid) 2) Insa, cea mai grea metoda cu, care se confrunta baietii/barbatii este sa te duci la ea si za ii zici ca poate va intalniti sa va cunoasteti(daca esti curajos). Sper ca te-am ajutat. Funda?