| Ghostttt a întrebat:

E fata asta care n-am mai vorbit pana acum cu ea, dar ne stim din vedere si de pe la scoala. Am auzit cum ca, s-ar putea sa ma placa, dar nu sunt sigur. Cum sa-mi dau seama daca ma place fara sa vorbesc cu ea?

1 răspuns:
| BlacKAngeL1915 a răspuns:

Nu prea ai cum sa iti dai seama, ai putea sa fi mai atent cu ea, adica cand are ora pe langa tine ai putea sa vorbesti cu un prieten si apoi sa intorci capul spre ea brusc pentru a vedea daca te urmareste. Sper ca te-am ajutat!