| BoGdAneluL17 a întrebat:

Fetelor, pentru voi care e marimea mica a unui penis? Cati cm? Marimea considerata mica de voi. Multumesc!

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sub 9 cm in erectie. peste 9 cm este absolut normal si absolut suficient pentru orice femeie normala.

| ywar a răspuns:

Dragutilor - baieti - ce dracu va trebuie voua marime, cand ar fi mai bine sa masurati [voi alegeti care-i unitatea de masura] ce aveti in cap? Marimea e importanta? Hm, poate pentru o papusa care-i eventual si fotomodela de nu stii daca-i cuier sau e vie - evident cu creierul spalat!
Acordati atentie cu adevarat detaliilor importante din viata voastra! instruirea, spiritul, sensibilitatea, ce puteti oferi celor din jur - si abia mai apoi marimii. Ce faceti voi cu marimea? Mai nimic, va raspund tot eu. Scuze de duritatea raspunsului dar asta-i adevarul care-i foarte trist!

| Arkhasas a răspuns:

Prietene,importante sunt alte aspecte, mărimea contează cel mai puţin. Până să ajungi tu să faci sex cu o fată ar trebui să reuşeşti să ajungi în patul ei, ceea ce nu prea cred că o să reuşeşti dacă pui întrebări de genul.

| iulain13 a răspuns:

Din pacate sunt baiat...Dar eu am 13 ani jumate si am 14 cred... daca am masurat bine. Vi se pare normal?

| iulain13 a răspuns:

Apropo tu cati ani ai?

| CGF31 a răspuns:

Intrebarea asta este o intrebare foarte controversata in randul adolescentilor.
E normal sa ai asemenea de preocupari dar vezi sa nu faci o complexitate din asta.
Nu marimea conteaza, ci ceea ce sti si esti capabil sa faci.
Poate ca nu ar trebui sa mai citesti, sa te mai documentezi si sa treci peste aceasta "temere".

| 0alafaranume0 a răspuns:

Conteaza cata minte ai tu in cap mai mult decat cati cm are barbatia

| Fetytza99 a răspuns:

18 cm

| AnalbagRevine a răspuns (pentru Fetytza99):

Ete om care stie ce vrea :))) toti o ardeti aiurea cu spiritualitatea si ce ai in cap conteaza cand de fapt circumferinta capului e mai importanta. fetyza99 nu se incurca fetyza99 stie ce vrea si ea spune ca 18 cm sunt putini:)))... am sa las aceasta imagine aici http://iruntheinternet.com/......20746e.jpg

| noob a răspuns (pentru Fetytza99):

Daca Fetytza99 stie ce vrea, pai ii dau eu ceva ce o sa ii si placa.22+

| grab a răspuns (pentru noob):

Noob, in curand o sa fii sunat de toti gay-ii care isi lasa si ei telefoanele ostentativ pe usile de la WC din Carrefour!
Conversatie placuta si moale la sezut! laughing

| BitZzu99 a răspuns:

Sa-ti explic o chestie ai nevoie de minim 7 centimetri pentru a dezvirgina o fata si a o satisface dar nu depinde doar de marime trebuie sa si stii sa o folosesti. Bafta! fundita?:X