| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Baieti, voi cum ii aratati unei fete ca o placeti sau ca simtiti ceva pentru ea? Cum flirteaza baietii din ziua de azi? As vrea sa imi spuneti in general cum se comporta baietii cand sunt atrasi de o fata.(nu este vorba despre mine eu vreau doar sa stiu raspunsul).As dori cat mai multe raspunsuri. happy

Răspuns Câştigător
| EpicNoobFace a răspuns:

In general cand un baiat place o fata o ajuta se poarta foarte frumos cu ea flirteaza frecvent cu diferite chestii o ajuta....eu ma port frumos cu ea nu imi bat joc de ea sunt de partea ei cu orice o ajut frecvent happy

3 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Cand ma duc sa agat fete pe strada ...doar imi scot pl afara si o intreb "ce putem face in situatia asta"? merge aproape mereu!

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Nucreeed):

Da, imi pot imagina ca exact asta faci si ca dai toate fetele pe spate cu gestul asta de gentelman imaculat. laughing

| forsaken99 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Pai da creiere orice baiat intreg face asta nu cu toate ca sa-si dea seama creieroasele ca tine ca le plac.