| nustiu654 a întrebat:

i-am facut oral iubitului meu si a durat destul de mult pana si-a dat drumul, nu-mi dau seama daca asa mi s-a parut mie sau chiar au trecut peste 10 min pana si-a dat drumul, nu cred ca era problema la mine pentru ca mi-a zis ca i-a placut foarte mult si vedeam si eu asta, care credeti ca e problema?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Poate pentru el nu a fost primul numar, ci a fost al doilea sau al treilea numar.

| nustiu654 explică (pentru Emilian65):

Pai nu era prima data pentru el, are vreo legatura?

| Sofer a răspuns:

Probabil e experimentat. E normal sa dureze atât.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
O partida de sex, indiferent de care e, tine in medie 5-7 minute.
Acum, la sexul oral depinde de mai multi factori: cat era el de excitat; cat timp dureaza sa i se erecteze penisul din stare flasca in stare erecta; vacuumul creat de tine si exercitat asupra penisului lui; viteza de frecare; daca au mai fost alti factori de stimulare, gen limba si altele. Nu vreau sa fiu prea explicit sa nu imi baneze comentariul moderatorii.
Ideea e ca poate dura cam 10 minute. Iar daca ai facut-o prima oara, ti se poate parea ca a durat mult mai mult.
Succes pe mai departe si placeri maxine. Have fun!

| mdc98 a răspuns:

Daca "ii placea foarte mult" s-ar fi terminat instant.

| cristian200313 a răspuns:

E normal, e posibil sa fi masturbat inainte sa faca cu tine,
Prima masturbare, termini mai repede, al doilea masturbare, termini mai greu.