| alina22alina a întrebat:

Ieri am facut sex cu iubitul meu, dar nu a mers pentru ca eram foarte larga asa mi-a zis. Ca nu am mai fost asa niciodata ca eram extrem de larga si ca el nimic nu a simtit. Eu nu imi explic cum pentru ca sincer ieri eu nu eram excitata nu prea voiam sa fac dar am facut pentru el. I-am zis asta dupa si a zis sa ii zic data viitoare cand nu vreau, dar nu inteleg cum puteam sa fiu asa larga cand nici nu eram uda sau ceva.

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi dacă nu ai avut contracții vaginale, normal ca el simte că e largă. Când te exciți atunci vaginul se contractă și devii strâmtă.Și eu simt asta la partenera mea, și simt și când are orgasm ca are contracțiile vaginale ritmice, mă rog nu știu cum să explic asta.
Normal că starea de spirit e esențială la voi.Acuma eu să fiu în locul lui aș aprecia gestul tău, dar m-aș și simții aiurea față de tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te impacienta. Vina provine din partea iubitului. Putulica lui e de vina, fiindca este prea subtire in raport cu largimea vaginului tau. laughing Sanatate!

| alina22alina explică (pentru corbulalbrosu):

Probabillaughing dar in general imi zicea ca sunt ok. acum ca am fost prea larga

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru alina22alina):

O are mica si nu stie ce scuza sa gaseasca laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Haha,doamne laughing
Zi-i sa-si caute pe una potrivita cu marimea penisului lui, daca are pretentii laughing

| IFaraNumeCaSeFuraI a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Si tu vrei unul cu penisul mare?

| IFaraNumeCaSeFuraI a răspuns:

Buna,data viitoare lasa-l pe el si hai sa facem ampreuna si nu o sa ati reprosez nimic.