| ProblemeGrave a întrebat:

Ieri in timpul orei am primit un bilet (de la un anonim) sa ne intalnim in parc.Si am mers. SI am ramas uimita cand am vazut ca era vechiul meu prieten l-am imbratisat si l-am sarutat big grin (recunosc ca eram foarte fericitabig grin) dar nul iubesc ca pe un iubit ca pe un prieten dawinking Eu iubesc pe altcineva. Dar e genu din ala apare ca un ninja si dispare la fel laughing Si nu stiu. Adica Il iubesc pe el, pe prietenul meu (intr-un fel), si pe altu de 20. happy Ce sa fac? Mersi! FUnda

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard.

| Roxana121 a răspuns:

E foarte simplu daca nu-l iubesti spune-i asta, spune-i ca iubetsi pe al cineva si nu vrei sa ai probeleme cu iubitu tau din cauza lui sh atit. Daca e baiat destept o sa te inteleaga sh ramineti prietenii... Funda primesc? big grin

| LolitaLempicka a răspuns:

Pfai,cred ca ai avut niste fluturi in stomaclaughing

| Heng a răspuns:

Pai spui ca iubesti pe altcineva, adica il iubesti si pe el...In cazul tau trebuie sa gandesti cu inima.Ramai cu prietenul tau vechi daca simti asta.Cu siguranta te iubeste foarte mult. Daca ramai cu doi, ii vei pierde pe ambiilaughing. Gandeste-te cum era daca te vedea ala de 20 sarutandu-te cu altul.E greu...fa ce-ti spune inima.Incearca sa ii explici cum stă treaba.Nu poti iubi doua persoane in acelasi timp.Ai grijawinking