| anonim_4396 a întrebat:

am sa trec direct la subiect. Acum 1 an am intalnit o fata era cu prietenul ei si mie imi placea de ea dar atunci eram mai urat si in plus pana acum o saptamana eram invizibil pentru ea si cum ziceam mai sus acum o saptamana ne-am intalnit neam cerut numerele de telefon, id de mess....etc. A 2a zi m-am intalnit cu ea a mers totul bine i-am marturisit ca o iubesc na prea zis nimic.A3a zi am iesit iar cu ea si am ramas toata noaptea cu ea afara si de la un timp am inceput sa ma joc cu ea prin joc ma refer sa o iau in brate sa o pup pe obraz, dupa asta am sarutat-o na zis nimic m-a sarutat si ea si am ramas asa zis ``Iubiti``.A4a zi am iesit cu ea iar a mers totul bine excelent am conduso acasa totul bine.A5a zi ma suna si imi zice sa ne intalnim, am iesit afara si imi zice ca nu mai poate sa fim impreuna pentru ca nu simte nimic pentru mine.Adevarul e ca mi-a zis ca nu simte nimic pentru mine cand i-am marturisit ca o iubesc. Dar daca nu simtea nimic dc a continuat sa ma sarute? Bun si mi-a zis ca nu mai poate continua ca de cand s-a despartit de la iubitul ei cel de la piscina nu poate trece peste pentru ca sufera mult si probleme din astea.I-am zis mai te ajut sa treci peste te ajut cu totul i-am zis ca e totul pentru mine dar nu vrea sa inteleaga ea crede ca in 2 zile se indragosteste.I-am zis mai fata nici Dumnezeu nu a facut lumea in 2 zile ea tot nu ca nu vrea ca a facut o prostie eu de 3 zile ma tot rog de ea si sufar enorm credeti-ma. Am uitat sa mentionez ea are 23 de ani iar eu am 19.Va rog dati-mi un sfat ce sa fac cum sa o cuceresc sau sa o uit.Am intrebato mai spuemi sant urat nu sant genu tau? Ea mi-a zis ca sant frumos ca sant simpatic dar nu poate trece peste despartirea cu celalalt iubit.Va rog dati-mi niste sfaturi ce sa fac?straight face

Răspuns Câştigător
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Zii sa ramaneti prieteni si continuati sa iesiti ca prieteni si te vei apropia usor usor de ea...succes!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Scuza-mi raspunsul dar cred ca esti putin prostut si fata se joaca cu tine. Oricum nu te place chiar daca a stat si va mai sta la sarutat si nu numai...

| AleXzAnDer a răspuns (pentru neutrino):

Stai linistit nu ma supar dar nu se joaca cu mine mi-a zis doar ca trece printr-o perioada mai grea. Am avut la relati cu sute de fete si stiu cand se joaca o fata cu mine stai relax mersi pentru parere

| neutrino a răspuns (pentru AleXzAnDer):

Felicitari pentru performanta de a avea sute de relatii cu sute de fete. O zi buna.