| TinaDoll2022 a întrebat:

Ieri prietenul meu in timp ce faceam dragoste si-a dat drumul in prezervativ dar nu in timp ce era in mine. Dupa 20 de min lungi, am inceput iar dar fara prezervativ (nu si-a dat drumul in mine). Credeti ca este vreo problema?

8 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Pe canalul prin care a ejaculat prima data au mai ramas spermatozoizi, iar cat timp voi ati facut-o neprotejat, lichidul seminal a trecut tot pe acolo, care contine si ala putini spermatozoizi+cati au mai ramas pe canal...
E posibil sa fii insarcinata, daca erai in perioada fertila,. Dar eu sper sa nu big grin, daca esti minora big grin. Data viitoare ai grija.

| DAC a răspuns:

Nu, probabil ca nu este, daca esti sigura ca nu si-a dat drumul in tine.

| AdyAdeluş a răspuns:

Nu se va intampla nimic draga nu iti face griji.

| AmaToaRea a răspuns:

Atata timp cat nu a ejaculat in tine nu!

| KittyKit a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul in tine, nu e nici o problema kiss

| Flp a răspuns:

Daca s-a sters dupa ce si-a dat drumul prima data, nu e nicio problema, stai linistita.

| Cerasela18 a răspuns:

N-am inteles, trebuia sa-si deie drumul in tine?laughing

| toxick a răspuns:

Logic, ca nu!