| SpikeDePeTineretului a întrebat:

azi am vizitat un liceu impreuna cu clasa mea si cu cealalta clasa de a 8-a si acolo erau 2 fete ce imi plac mult,. nu stiu ce am e doar atractie fizica sau?! poate m-am indragostit de amandoua si nu stiu pe cine sa aleg sad?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi cu amandoua, nu se va supara nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o vorba din batrani:intre doua nu te ploua dar nici bine nu iti este! Renunta la ambele fete ca nici una nu-i pentru tine.Ai sa intalnesti alta cu care vei si iesi impreuna.Asta vad acum.O seara buna.

| stark47 a răspuns:

Sigur nu te-ai indragostit.se intampla oricui sa vada pe cineva care e atat de dragut,in sensul ca se potriveste perfect cu definitia lui pentru frumusete,incat iti vine sa iti dai palme ca s afii sigur ca nu visezi.
plus, discutia cu alesul e putin cam deplasata nu crezi? de unde stii, poate ca lor nu le va placea absolut deloc de tine sau ca deja sunt in relatii.
de ce nu renunti la ideea ca ai acces la orice fata pe care pui ochii? stii, sunt fiinte si ele, si chiar mai inteligente decat ai vrea tu sa crezi

| Biiskrem a răspuns:

Cunoaște-le pe ambele ßi apoi poți vorbi de dragoste, dacă e cazul. Momentan e atracție fizică happy