| Sasuke_Mita_1989 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg farmacia sau medicina, imi plac amandoua, ma poate ajuta cineva cu informatii?

Răspuns Câştigător
| Aihao19 a răspuns:

Farmacia,e cu o masura, doua mai lejera, mai usoara si cat de cat mai lejera decat medicina, ma refer la nivelul de stres si bataie de cap la locul de munca.Dar tu trebuie sa alegi ce iti place mai mult, ce te atrage mai mult.Trebuie ca una sa cantareasca mai mult decat alta, in preferintele tale.De exemplu eu daca as fi in locul tau as alege farmacia.Eu iti urez succes, indiferent ce ai alege!

1 răspuns: