| snklkk a întrebat:

Imi place de o fata, dar ei nu stiu daca ii place de mine, am vorbit pe mes si ne-am vazut de vreo 2-3 ori(de fiecare data foarte putin 20-30 min). In weeekend vreau sa ies cu ea, ce pot face sa ii arat ca o iubesc? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu planui ce sa faci.
Afara e frig,e o buna ocazie sa o iei in brate ca s-o incalzesti,sa ai grija de ea,vorbeste-i frumos,fii glumet (cu masura),du-i o floare si vezi cum merge.
Faptul ca a acceptat sa iasa cu tine,inseamna,fara nici un dubiu,ca si ea te place.
Mergi cu curaj,nu incerca sa pari diferit decat esti si,printre altele, spune-i simplu, ca te-ai atasat foarte mult de ea!
Bafta maxima!

1 răspuns:
| Sin6945 a răspuns:

Pai nu trebuie sa ii arati ca o iubest.Nu trebuie sa planuiesti nimic de acasa, spune-i tot ce simti si cum simti asa e cel mai bine crede-ma.