| gabutzu a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu daca si ea ma place. O colega mi-a spus ca ea ma place si ea fiind de fata a negat totul... nu prea ma baga in seama cand o privesc imi zambeste si se poarta mult mai frum cu mine decat cu ceilalti baieti si acum cateva zile a vb cu mine in legatura cu o teza si dupa ce a venit profu... a intrebat-o pe colega de banca ´´m-am inrosit?´´ ce sa cred? ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| BananaUcigasa a răspuns:

Dai semne gen ce bine iti sta rochia asta, imi place noua ta tunsoare etc chiar daca ti se par banale pentru ele inseamna destul de mult ca obesrvi o schimbare la ele. sty si uh putin mai ult pe langa ea sa isi dea seama ca simti ceva si cand e in cumpana daca vrei sa ii fii tovaras sau iubit invit-o in oras la un suc ( platesti uh nu dati jumi juma) o duci acasa o intrebi cum sa simtit si daca zice ca sa simtit bine incerci sa o saruti, sau ii zici si eu si o intrebi daca vrea sa fie cu tine P. S.: cu timiditate nu ajungi nicaieri si gandeste-te ca poate maine mori si nu ai apucat sa ii zici ce simtiwinking Va pupa Dan tongue

2 răspunsuri:
| Mara_1046 a răspuns:

Nu mai sta sa crezi si sa faci supozitii sau, mai rau sa-i asculti pe altii. Vorbiti intre patru ochi si intreab-o! Este cea mai simpla si rapida cale!

| isiis a răspuns:

Evident ca da probabil ca a negat pentru ca e mai timida dar deobisei asa se comporta fetele. din ce miai spus tu sigur te placa asa ca filtreaza si tu putin cu ea