| Winners10 a întrebat:

Imi place de o fata si am vorbit cu ea sa ne intalnim sa ne cunoastem ( nu suntem din acelasi oras ). Daca intru cu ea si o intreb cate ceva imi raspunde, dar parca doar atat. Ea nu intreaba, doar foarte rar. Ce as putea sa o intreb / sa vorbesc cu ea? Help happy

8 răspunsuri:
| Romanul86 a răspuns:

Mai ignor-o nu mai vorbi atâta cu ea! Te crede un disperat și fals în legătură cu sentimentele tale pentru ea de aceea nu vorbește cu tine. Fi mai distant cu ea. Crede ca vrei doar sex.

| Winners10 explică (pentru Romanul86):

Aici te-ai descris pe tine?

| Romanul86 a răspuns (pentru Winners10):

Așa e cum îți spun eu! Nu o mai băga în seamă cum îți spun eu să vezi că o să te caute ea sau o să îți trimită niște semnale dacă ține la tine.

| antoniaidk a răspuns:

Eu zc ca nu te place, sincer.

| Winners10 explică (pentru antoniaidk):

Nu cred ca e cum zici tu pentru ca a fost chiar incantata cand i-am propus sa ne intalnim.

| Helpme99 a răspuns:

Probabil nu poate vorbi sau nu e interesata.

| Helpme99 a răspuns:

Winners are dreptate, femeii ii trebuie spatiu.
E ca un foc mic, sufla in el, apoi lasa.l sa respirewinking
Eu la fel fac cu fetele si unele ajung chiar prea sacaitoare.

| A27 a răspuns:

Salut! Poti incerca sa o intrebi despre ea, adica sa o cunosti mai bine, despre pasiunile ei si tot felul de lucruri marunte sa vada ca te intereseaza!