| Vladus583 a întrebat:

Salut, vorbesc cu o fata pe Instagram de o luna cam in fiecare zi ( e din același oras cu mine si ne cunoaștem, avem rude care sunt prieteni) Dar o intreb doar ce face, ce a facut astazi, adica nu prea am subiecte de vorbit. Ce sa fac? Sa nu ii mai scriu in fiecare zi? doar eu ii scriu dar imi răspunde mereu destul de rapid.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Astea sunt banalitati pe care le spui si strainilor.
Daca iti place de ea, invit-o in oras, la o prajitura, suc, sau la o plimbare ina er liber.

Subiecte sunt cu miliardele...trebuie doar sa inveti sa le scrii sau sa deschizi gura si sa vorbesti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea am subiecte de vorbit. Asta fiindcă vorbești discuții. Dacă ai avea de împărtășit lucruri importante, ai avea. Dar nu ai.