| oana_4548 a întrebat:

Buna tpu.Imi place de un baiat de acum 3 ani.El nu vrea sa vorbeasca cu mine deoarece am vorbit cu mai multi baieti ca si amici(dar el crede altceva). Meru cand ma vede trebuie sa comenteze ceva sa se faca remarcat, iar uneori se uita fix in ochii mei..prieetenii lui imi spun ca nu am nici o sansa, dar un prieten comun mi-a spus ca si lui ii cam place de mine dar nu ii place cum ma comport(ca si o copila)astazi m-am gandit la el toata ziua si nu stiu cum as putea sa il uit. Fundita

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unora le place de noi, altora nu. Asa e in viata si asa e normal. Cum adica nu poti uita pe cineva care nu te vrea ca prietena?

| VladBd a răspuns:

Cauta pe altcineva u e sigurul baiat tongue

| Rower a răspuns:

Pai mai intai ar trebui sa il chemi undeva pur si simplu la un suc ceva si asea din vb in vb inccepi sa iti dai seama daca el te place sau nu..mai incearca. daca nu merge nu merge.dar daca doresti asea mult incearca..nu te lua dupa altii...