| leya123 a întrebat:

Imi place de un baiat care se uita la mine si imi zambeste... Dar mi-e frica sa-i spun. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa iti faci curaj si sa vorbesti cu el, cu ajutorul unor amice daca nu poti.

| Prieten a răspuns:

Fii tu insuti si spune-i.Nu ai nimic de pierdut.NU te intrba mai tarziu cum o fi fost. Funda?

| barnii a răspuns:

Pai thinking
cam asa era si o prietena de-a mea big grin
amandoi fiind pe Vodafone. ea i`a cerut 20 de sms`uri. (sunt niste cadouri gratuite) si a pastrat numarul lui. seara i`a dat sms. i-a spus cine este. si ea l-a intrebat daca se joaca adevar sau provocare. si prin intrebarile puse unul de celalalt. si-au spus "sentimentele" dupa au mai continuat sa vorbeasca pe mess telefon si s`au combinat x_x incearca prin jocurii big grin sau arata`i prin fapte smug
sper sa te ajut.:*
bafta >big grin

| leya123 explică:

Azi un prieten i-a spus si el a zis ca daca il plac sa i-o spun in fata...ce poate sa insemne?