| LuizaLuy a întrebat:

TPU!
Imi place de un baiat, de la inceputul verii.Si li ii placea de mine (impreuna am mers chiar si la parc la inghetata si la piscina). Doar ca eu am plecat in vacanta cu parintii si m-am intors cu cateva zile inaintea inceputului scolii, dar cand m-am intors, vorbea cu mine...dar nu mai parea la fel ca la inceput.
Credeti ca inca ii mai place de mine?
P.S :Ma priveste in continu si se pune mereu langa mine Ce ar trebui sa cred?

Răspuns Câştigător
| Theodor_Lupu_1998 a răspuns:

Inca te place

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca te place

| neutrino a răspuns:

Sa crezi ceea ce ai sa vezi.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Poate...Daca nu il intrebi nu cred ca vei sti vreodata adevarul.
O seara buna!

| LuizaLuy explică:

Ahahahahahahahaha rolling on the floor))))))
Nu ma pricep la gatit rolling on the floor)

| LuizaLuy explică:

Ahahahahahahaha rolling on the floor))
Nu ma pricep la gatit rolling on the floor)))