| CrazyGirl1234 a întrebat:

Imi place de un baiat de varsta mea, dar el stie ca imi place de el. intr-o zi mi-a spus ca ma place. a spus ca vrea sa fie cu mine, dar momentan este cu alta fata, si imi tot spune ca vom fii impreuna la momentul potrivit. prietena lui este o colega de-a mea. si totusi, credeti ca ma place cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| sandapetcu a răspuns:

Daca intr-adevar te placea ar fi parasit-o pe colega ta imediat dupa ce afla ca il placi...e posibil sa te amageasca, sa isi bata joc de tine, nu te increde incearca sa nu ii cazi in plasa si nu ii arata ca il placi altfel daca totul va merge prost ai sa pierzi si o colega si ai sa ai si inima franta (daca te place cu adevarat o sa faca el primul pas, doar asteapta )

1 răspuns:
| AndaWest a răspuns:

Tie iti place sa fii pe locul 2? daca iy placea de tine asa de tare in locul colegei tale erai tu, asa ca inlocuieste-l si tu, si promite-i ca intr-o zi veti fi impreunaoh go on