| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o colega si ea stie asta. Imi spune ca suntem prieteni si vrea sa ramanem asa. Ea are o prietena foarte buna si ea ma place...Credeti ca am sanse?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In loc sa te intrebi daca.....mai bine ai actiona. Doar incercand poti sa ajungi la o anumita concluzi si sa deduci/intelegi daca fata este sau nu interesata de persoana ta. Succes!

| Rapha35129 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Colega mea este intr-o noua relatie, dar ea nici macar nu stie tot numele baiatului.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Rapha35129):

Deocamdata acea asa zisa relatie nu reprezinta nici o piedica in incercarea ta de a o cuceri. Cucerirea unei "redute" se face prin asalturi succesive. Cam tot la fel este si in dragoste, nu trebuie sa te dai batut, sa te consideri infrant dupa prima incercare, deci persevereaza. big grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La ea nu ai sanse, dar la prietena ei nu vei sti pana cand nu incerci.

| Ionutz8698 a răspuns:

Pffff,ce ciudat.Sincer sa fiu, nu cred ca ai sanse pentru ca in primul rand ei nu ii place de tine, si in al doilea rand si-ar rani prietena daca ar fi cu tine.Imi pare rău de tine...

| Rapha35129 a răspuns:

Colega mea este intr-o noua relatie...dar ea nici macar nu ii stie tot numele baiatului.