| Dianaa0Xd a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat e foarte frumos si il vor toate fetele! imi place de el de anul trecut dar nu am vb cu el nici odata e foarte popular. anul asta insa am devenit si eu foarte populara si ma stie multa lume si mia vb odata pe fcb primul el are 17 ani si eu 14 si credea ca sunt mai mare marog am vb o groaza marog dupa 2 saptamani ne-am intalnit la o petrecere pe plaja si trecea pe acolo pe unde eram eu vb cu prieteni lui si se uita mereu la mine dupa aia a venit si mia vb si mi-a cerut numarul de telefon eu i l-am dat si mi-a zis daca e sa ne intalnim intro zi si dupa aia s-a dus sa danseze si dupa 10 minute ma intebat unde sunt si daca vreau sa mergem pe plaja de langa unde sa fim singuri dar nu i-am raspuns na mesaj ca nu l-am vazut si dupa aia a venit acolo unde eram eu si mi-a zis eu desigur i-am zis da am mers pe cealalta plaja am vb timp de 2 ore ce repede trecea timpul cu el ne-am cunoscut mai bine si inainte sa plec m-a sarutat big grin wiiiii si de atunci ma gandesc mereu la el vb timp de o saptamana prin mesaje untima data cand am vb este sambata asta dar i-am trimis mesaj ca imi e dor de el si el mi-a zis NICE! dar cu 2 zile in urma mi-a zis love u. si acum nu mai vb ce sa fac vreau ajutor. DAU FUNDA! vreau multe multe sfaturi!

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Www.otrava.ro
Te rog să te serveşti.

| neutrino a răspuns:

Asa esti sau te prostesti?

| UrbanGurlx a răspuns:

Eu zic sa nu te panichezi si sa faci alte chestii. Iar mai ales..sincer pe fata:nu pune botul la faza cu love you. Stii de ce? Iubire asa rapida si pura nu exista laughing Ti-a spus love you ca sa ramai tu cu gandul la el si el cu tine in pat mai rapid. Deci zic sa mai ai rabdare, baiatul nu e serios. Si esti mica sincer, ai timp.Nu conteaza cat de populara esti sau nu.Cu cat esti mai populara cu atat atragi mai multi jucatori de sentimente.Nu te ambala asa rapid si trateaza-l mai de la distanta, o sa te caute elwinking. Iar cand o face, nu te aprinde asa rapid.

| GirlzM a răspuns:

O sa te creada usuratica, o pustoaica fara creier and the list goes on happy. Lasa-l in pace daca nu vrei sa-ti bata joc de tine. asa-s baietii. Pe mine m-a intrebat un tip daca vreau sa ma combin cu el, genul asta de baiat popular care crede ca toate fetele sunt la picioarele lui etc, iar eu i-am dat de inteles ca nu vreau, chiar daca-mi zicea hai..ca m-am indragostit de tine. Dupa cateva zile dupa ce l-am respins s-a combinat cu prietena mea. Nu-l crede pe cuvant cand iti zice 'love you', te minte, te influenteaza.Be a girl with atitudewinking

| ema2503 a răspuns:

Sincera sa fiu nu prea stiu ce sa zic, dar eu consider ca esti prea mica pentru el, iar faza cu love you este cam ....stii tu,'' neadevarata'' si ti-a zis asa ca sa te gandesti la el.Si vreau sa iti dau un sfat pe care il am si eu de la cineva apropiat mie "DACA DRAGOSTEA NU TRECE PRIN STOMAC NU VA FI NICIODATA DRAGOSTE ADEVARATA''. Bafta.