| EuD a întrebat:

Bună TPU!

Imi place de un baiat foarte mult laughing)Vorbim prin SMS-uri, la telefon dar la scoala nu :'(. Intr-o seara a zis ca se gandeste la mine dar nu stiu de ce?!

Off cred ca si el ma place happy Cum as putea sa-i zic ca il plac

Funda:****

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Zii intr-un sms. Mai ales ca nu e stanjenitor ca nu va vedeti. Sau intreaba-l ca de ce nu vorbiti si la scoala daca tot va placeti reciproc, sa vezi ce iti raspunde. O fi si el mai timid.

| Doηηa a răspuns:

Wow,ce 'fun' e să ți se spună lucruri frumoase numai prin sms-uri, nu? Iar când vă vedeți să fiți ceva gen "ne cunoaștem"?!
Joacă de copii, no offense!

| neutrino a răspuns:

Prostioarele pe gura le poti spune cum vrei, nu prea are importanta cum, tot prostioare raman. Lasa-l pe el primul!

| Danysan a răspuns:

Te plac -simplu si eficient.Esti un baiat dragut si vad ca si tu ma palci-nu se gandes-te cineva la tine asa aiurea -fi realista happy. Invita-l in Oras si in momentul in care sunteti doar voi doi poti sa bati apropouri, sa il atingi pe mana, sau sa ai sari in brate.Trebuie sa priceapa dar e clar ca te place daca zice ca sa gandes-te la tine.Numai sa nu fie unu din ala care ai place sa fac baza.Tu il cunosti mai bine si ai o idee ce fel de om e si ce caracter e!

| MeePinkGirl a răspuns:

Hmmm... nimic mai simplu! Stii, eu te cam plac! ^_^. Iar la cat priveste situatia de la scoala, gandeste-te ca barbatii sunt mai rezervati de frica ca restul baietilor sa nu rada de ei sau diverse chestii. ei nu gandesc ca noi, sunt mai pudici sa zic asa laughing