| EuD a întrebat:

Bună TPU!

Imi place de un baiat foarte mult happyVorbim prin SMS-uri, la telefon dar la scoala nu :'(. Intr-o seara a zis ca se gandeste la mine dar nu stiu de ce?!

Off cred ca si el ma place happy Cum as putea sa-i zic ca il plac

Funda:****

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Stie ca-l placi.
Poate e mai timid si asteapta sa faci tu urmatoarul pas. Poate la tel ii e mai usor sa-si exprime sentimentele.
Stabiliti prin tel ca maine(de ex)sa mancati impreuna sau sa iesiti in pauza.Du-te la el, intreaba-l ce face, ce-a facut vb cu el ceea ce vb la tel.

| FaraNumeCaSeAfla129373749 a răspuns:

Pai e greu sa spui un raspuns si tiinand cont ca sunt baiat ai stiu cam ce e de facut. Roaga o prietena sa vb cu el si sa ii zica ca il indragesti si ca ai vrea sa fi cu el. Mie asa mi s-a intamplat. Si nu se face nici unu de ras. Sau te mai poti baga in seama cu el si el daca interactioneaza intrum fel bun s-ar putea sa te placa si dupa asta trimite o prietena. Multa bafta

| Незнайка a răspuns:

Am nimerit și eu intr-o astfel de situație, chiar uimitor de asemănătoare. Totul a început cu sms-uri și cu ele a și sfîrșit.Sunt o fire prea rușinoasă și timidă pentru a face astfel de declarații, prefer să aștept cînd mi-o va spune el.Dar nu s-a întîmplat și asta e tot.Consider că el ar trebui să facă primul pas.