| EuD a întrebat:

Bună TPU!

Imi place de un baiat foarte mult laughingVorbim prin SMS-uri, la telefon dar la scoala nu :'(. Intr-o seara a zis ca se gandeste la mine dar nu stiu de ce?!

Off cred ca si el ma place happy Cum as putea sa-i zic ca il plac

Funda:****

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i 5 motive pentru care el ar putea sa te placa...

| Saskesai a răspuns:

Daca te place, de ce nu vorbeste cu tine la scoala? Nu stiu mi se pare ciudat, dar ai putea sa-i zici in fata ca-l iubesti, dar mie teama sa nute jigneasca. Mult succes!

| mssch a răspuns:

Probabil ii este frica sa vorbeasca "face to face" cu tine. Este mai timid de felul sau? Vorbeste cu celelalte colege ale tale? Daca este mai timid, incearca sa faci tu primul pas.