| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat inca din clasa a3-a (de cand il cunosc) si de cand il cunosc am avut o prietenie frumoasa pana acum cateva luni cand brusc si fara nici un motiv nu mi-a mai vorbit. In schimb se uita lung la mine (intr-un fel ciudat) de fiecare data cand trec pe langa el. Prietena mea cea mai buna imi spune mereu ca ea crede ca el ma place. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Poate pentru ca el te place si el crede ca tu nu ai aceleasi sentimente pentru el si el sta inchis in el din cauza asta. Incearca sa vb cu el sa clarificati lucrurile. >:d< succes; x

1 răspuns:
| calitro a răspuns:

Poate din faptul ca tu nu il privesti cu aceeasi ochi cu care te priveste el. Incearca sa iti exprimi aceste sentimente verbal cand ai ocazia sa fi impreuna cu el, doar voi doi.