| frateleurs a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat (tudorache mariu mirdica pe Facebook) si... nu stiu cum sa va spun. dar cand il vad ma ia cu palpitati stiu ca nu e bine insa inima imi bate rau si mie cam rusine insa... ceva din vaginul meu ca un mucus iese si imi tremura picioarele dar chestia cu mucusul nu este draguta imi miros chilotii urat si ma jeneaza, ce ar trebui sa fac, am cumva bts va rog raspunde

1 răspuns:
| manuemanoil a răspuns:

Vaginita bacteriana determina simptome specifice care sunt diferite de cele ale altor doua tipuri de infectie vaginala frecvente, infectia vaginala si cu trichomonas. Exista posibilitatea de a avea mai mult de un tip de infectie vaginala in acelasi timp.
Vaginita bacteriana este o schimbare in balanta bacteriilor care sunt prezente in mod normal in vagin, care poate duce la aparitia unor simptome suparatoare. Vaginita bacteriana este cea mai frecventa cauza de simptome vaginale la femeile aflate la varsta fertila.