| anonim_4396 a întrebat:

happy
Imi place foarte mult de un baiat.Am fost impreuna ceva timp dupa care ne-am despartit iar el spunea ca totul a fost doar la caterinca. sad
Dupa 3 luni am reinceput sa vorbim, am redevenit din nou prieteni.A mai trecut putin si mi-a scris ca-i pare rau pentru cate mi-a zis dar s-a lasat influentat de cei din jur si dominat de orgoliu.Eu i-am explicat ca nu pot avea incredere in el,dar in cele din urma i-am mai acordat o sansa.O saptamana totul a fost perfect, pana cand la sfarsitul unei intalniri, el a dorit sa ma sarute iar eu n-am acceptat deoarece inca n-aveam suficienta incredere. Urmatoarea zi mi-a spus ca s-a suparat foarte tare pe mine si vrea sa ne despartim.Eu l-am rugat sa nu se supere pentru atata lucru iar el intr-un final a zis ca mai acorda o sansa relatiei noastre pentru intr-adevar ma iubeste si totusi n-ar dorii sa ma piarda dintr-o asemenea prostie.A mai trecut o saptamana in care ne-am inteles extraordinar,ne plimbam de mana,l-am si lasat sa ma sarute,totul era PERFECT. Apoi intr-o seara mi-a scris ca relatia nu mai poate continua pentru ca are pe cineva si-o iubeste mult. sad
Ce pot sa fac? dati-mi un sfat,va rog mult! eu chiar nu vreau sa-l pierd, il iubesc sincer. love struck
P.S: inainte sa ma judecati gresit si sa-mi spuneti ceva gen "ce sa stii tu o pustoaica despre dragoste?!", tin sa va anunt ca am 17 ani, iar baiatul ce-l plac are 16. big grin

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Probabil că vrea să se despartă de tine și nu știe cum s-o facă, asta cred eu însă ar exista și posibilitatea chiar să aibă pe cineva și tu ai fost doar a 2 opțiune.

Dă-i pace draga mea, când va ști ce vrea atunci să-i dai o șansă.

Te pup.

| AnOnIm0126 a răspuns (pentru Dariusuu):

Îți mulțumesc pentru ajutor! :*
Am să-ți urmez sfatul.

4 răspunsuri:
| Arkhasas a răspuns:

Ţi-a spus-o pe faţă. Ce alte confirmări mai vrei?

| 010101012 a răspuns:

Eu zic sa te uiti dupa baieti mai mari ca tine cu un an doi, sa te concentrezi pe bac si sa-l uiti pentru ca dupa cate ai spus tipu' nu vrea o relatie serioasa si mai bine il uiti. Trust me! Cu baieti ca astiamai bine il lasi si-i spui "Te pup, pa pa!"

| Mytsaa a răspuns:

Baiatul inca e un copil, de aia se zice ca e mai bine ca baiatul sa fie mai mare decat fata pentru ca teoretic, baietii se maturizeaza mai greu.
Eu nu cred ca te iubestehappy