| blackdevil a întrebat:

Buna ma numesc alex.Azi la scoala colega de care imi place a zis ca sunt colegutul ei cel bun, ma imbratisa, stadea numai langa mine.Credeti ca ma place sau e vreo gluma proasta care eu am facut-o mai demult.Ma placea o colega dar urata ca vai de ea si am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine si a zis da si eu am zis ca imi bat joc rolling on the floor. Credeti ca ma place sa o intreb?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Idiotul naibii care esti! Fata aia tinea mult la tine, si-ar fi dat viata pentru tine si tu iti bati joc de ea?! Doamne fereste daca eram in locul ei te luam la bataie nesimtitule! Da, Doamne, sa te urasca si sa-si bata si fata asta joc de tine sa vezi cum e! Rusinica!

| blackdevil explică (pentru LalLyBoOmD):

Imi place de tinelove struck

| blackdevil explică (pentru LalLyBoOmD):

Imi place de tine

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru blackdevil):

Aaaa deci iti plac fetele rele nu :->?

| blackdevil explică (pentru LalLyBoOmD):

Dap!

6 răspunsuri:
| Simmsii a răspuns:

Pai. majoritatea fetelor cum sa zic asa se cam rusineaza si zic ca esti o persoana buna. si daca are multe sentimente puternice va face ce ii spune inima " ma imbratisa ". si mai ales va sta pe langa tinehappy pentru ca ii place compania ta si te placehappy. dupa parerea mea. ii place de tine dar daca dadeai mai multe detalii era mai evidenthappy. daca chiar iti doresti spune-i ca o placi si intreab`o daca si ea te place. caci unei fete i este rusine sa ii spuna unui baiat ca il place sau ca il iubeste enorm de mult happy. incearca si fa tu primul pas si vezi ce simte.happy dar cel mai bine fa`o cand esti doar tu cu ea caci asa se poate indimida din cauza altora si sa spuna prosti.happy
Sper sa te ajutehappy! succes!

| TheCrazyBoy a răspuns:

1)Daca e o gluma proasta nu cred ca tear fii imbratisatbig grin
2)Daca tu o placi...intrabo
iti zic sigur ca daca e o gluma porasta o sa inceapa sa se uite la tine asa ca un inceput de ras
BYE sper sa iti fiu de ajutor