| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu oo problema imi place de o fata si nu stiu daca si ia ma place si nu as vrea sa o intreb daca vrea sa stea cu mine ma tem de un raspuns negativ si nu as mai putea da ochi cu eu si ar stii toata scoala

Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

De ce zici ca as sti toata scoala?
poate nu este o fata care in momentul cand ii vei spune ca o placi va rade de tine si va spune tuturorwinking adica ea ar trebui sa se simta super ok in momentul cand un baiat ii spune ca o place
dar nu ar avea un motiv sa rada de tine si daca ar rade inseamna ca nu era genul tauwinking
oricum cred ca ar trebui sa-i spui fiindca asa nu o sa afli niciodata daca te place si daca poti fi cu eawinking

Bafta! Ia-ti inima in dintibig grin

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intii de toate trebuie sa-ti infrunti toate temerile si neclaritatile tale.Ce naibii iti pasa de toata scoala daca tot ce se intimpla gestionezi doar tu prin ceea ce gindesti si prin ceea ce simti?

| swat1997 a răspuns:

Nu stiu nu prea as intrebao si daca revuza nu as mai pute da ochi cu ia si o sa stie toti din scoala

| swat1997 a răspuns:

Inca astept raspunsuri

| SophieHoran a răspuns:

NU e nici o rusine sa stie ca o placi e ceva firesc, nu esti singurl care are problema asta oricumbig grin. Eu zic mai itai sa incerci sa te apropii de ea, nu in mod fizic, adica s-o intrebi ce face, ca muzica ii place, daca nu ai ID ei sa il ceri unei colege, si incerci sa va apropiati ca prieteni buni[ am auzi undeva ca daca stai mai mult cu o pers de sex opus in 90% dintre cazuri s-ar putea sa incepeti sa va placva unul de altuia] asta e adevarat, nu o pun asa la vrajeala. Sper ca ti-am fost de ajutor! {Funda}?

| Bibii_2923 a răspuns:

Pai.Intreab`o daca ai vreo sansa la ea.pana la urma n`ai nimic de pierdut. Poate alta data o sa fie prea tarziu...Intreab`o.Nu mai sta pe ganduri!winking

| blue0muffin a răspuns:

Auzi...mai bine lasa fetele si pune mana pe un abecedar sa inveti si tu sa scrii romaneste straight face

| SkittlesItsiJoacaFeste a răspuns:

Pfuuui. Intreab-oo. Nai nimic de pierduut. inschiimb ia aree. asta s-a intamplat si cu miinee. dar eu suunt deja fata =]]
sau. Iao la interogatorii pe cea mai buna prietena a ei din clasa =]] Sii o intrebii de cinei placee lui cutaricaa =]]
Sauu cel mai bine e sal pui pe unu so intrebee =]]
Ii dai mitaa ca asa-i in romaniia si gathaa =]]
Gluumesc.
Intreab-oo mai nai nimcide pierduut. tsiam mai spuss. in schimb ea aree.

| AlecsaAlecsu a răspuns:

Buna.
Daca vrei sa afli daca te place sau nu, trebuie sa vorbesti mai mult cu ea.Sa fiti mai apropiati.Si iti vei da seama din comportamentul ei.
Zambeste`i mai des!:d
Sper sa te ajute.
Pa, pa:*