| anonim_4396 a întrebat:

imi place un baiat, eu cu un an mai mare ca mine in acelasi liceu, dar nu ne prea intalnim pe hol. am vorbit de cateva ori dar atat. noi avem destul de multi prieteni comuni cu care eu mai dadeam asa niste petreceri micute, oare ar fi ciudat sa-l chem si pe el acum dintr-o data? pana acum nu il chemam, dar chiar vreau sa ma apropii mai mult de el ca il plac foarte tare.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da o mini petrecere si invita-l si pe el

| alexhardy a răspuns:

1. ar trebui sa-l chemi la petrecere chiar tu sau roaga un prieten/a comun/a sa-l invite.
2. Roaga un prieten/a comun/a sa afle ce impresie are el despre tine daca te place sau nu si daca ar vrea sa se cupleze cu tine. Daca raspunsul este DA, atunci pritenii te pot ajuta.

| Madhuu a răspuns:

Nu ar fi ciudat sa.l chemi asa dintr.o data daca iti place lupta pentru el, sa ai curaj k el nu te va refuza sigur big grin, invita.lwinking