| 0IoAnA0 a întrebat:

:* In curand voi fi cu un baiat care e mai mic decat mine cu mai putin de un an(nu ma intereseaza lucrul astalaughing ) si asta ar cam fi prima lui relatie. Eu am mai fost cu baieti si sunt o fire destul de extrovertita, si directa din and in cand.....si nu prea as vrea sa il sperii cu energia mealaughing. Pana la urma intrebarea mea este: Cum as putea sa fac, sau cum sa ma comport mai bine zis ca sa nu il inhib la inceput? El deja ma cunoste de aproximativ 2 ani si stie ca sunt cam nebuna dar totusi nu vreau sa il pierd din cauza energiei mele:d.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca stie ca esti mai,, nebuna,, poate i place lucru asta, oricum nu il lua prea tare

| PsihinG a răspuns:

Te-ai gandit ca daca el te place este pentru felul tau de a fi?
Spui ca te cunoaste de 2 ani, inseamna ca a avut timp sa te cunoasca bine si sa-si dea seama ca te place asa cum esti tu.
Daca te-ai schimba, ar putea sa para ciudat.

| Mell1321 a răspuns:

Pai din moment ce o sa fii cu el, nu cred ca il deranjeaza comportamentul tau, ca fie vorba te cunoaste de 2 ani si stie ce iti poate capu. Daca te prefaci ca esti mai linistita si nu esti tu insuti poate nu o sa ii placa.Cine te place te place asa cum esti, daca nu te place asa cum esti nu se merita sa te schimbi pentru altcineva.Dar daca asta vrei atunci incearca sa te linistesti, sa te abtii de la nebuniile tale:p