| Gr33N a întrebat:

Salut, intrebarea mea e urmatoare : Acum cateva zile am fost cu o fata mai mare cu un an decat mine, in fine, eu nu o placeam asa mult, dar ea a vrut sa fie cu mine, si in prima zi cand am stat cu ea mi-am dat seama ca o plac, si mi-era rusine sa ma comport cu ea ca o prietena, deoarece ne-am cunoscut cu o zi in urma de relatie... cand a inceput sa imi placa si mie de ea, s-a despartit de mine. M-am suparat oleaca laughing dar mai mult m-am suparat cand a zis ca nu stiu sa ma comport cu o fata. De aceea vreau sa va intreb prieteni, mai ales fete, cum trebuie sa ma comport cu o fata? Vreau sa recastig acea fata, deci dati-mi niste exemple cum sa ma comport cu o fata, acum suntem prieteni si as vrea sa o recuceresc big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bianxuzaur a răspuns:

In primul rand fa-o sa rada, comporta-te cu ea frumos si fi tandru. Dedica-i piese dragute, joaca-te cu ea, ia-o in brate, invarte-o, glumiti. Fa ca totul sa mearga de la sine. Nu o face fortat. O sa fie bine happy

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Fa-i complimente, multe; fa-o sa se simta cea mai frumoasa.Fa-o sa rada, gadil.o, tachineaz.o invit.o undeva frumos...etc

| senstein a răspuns:

Bagi 2 degete... asta vrea, 2 si pe urma carasu!

| Blu3Smyle a răspuns:

Fai complimente fa-o sa se simta apreciata mai ales razi la glumele ei nu fi tampit invit-o undeva frumos mai tachineazo si intodeauna fa-o sa se simta pe primul loc sper ca te-am ajutat tongue

| Melany8 a răspuns:

Fă așa ca ea să se simtă mai fragedă dar tu mai puternic. să o poți apăra de orice primejdie. ea trebuie să se simtă în siguranță alături de tine

| xTrue a răspuns:

Ca sa ii arati ca stii sa te comporti cu o fata, trebuie sa urmezi exemplul oamenilor din Moldova...2 palme scurte..cand te supara...si tot aresenalul..de pumni picioare!