| أحب_دينيسا_أحب_ديني_1984 a întrebat:

In erectie am penisul de 15cm si am 15 ani. E ok?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce te referi cand intrebi daca-o OK?
Vrei sa-l pui in priza? laughing
La 15 ani nu are importanta marimea, ca-l folosesti doar pentru urinat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Conform studiilor efectuate de medici si specialisti privind acest aspect, s-a ajuns la concluzia ca in general organismul masculin isi definitiveaza dezvoltarea si maturizarea organului genital masculin in jurul varstei de 16 ani cu o abatere de +/- 1 an. Multi dintre baieti ajunsi la pubertate, incep sa observe ca in perioada cuprinsa intre 11-14 ani, se produc o serie de schimbari majore, insa acest lucru este diferit in cazul fiecarei persoane in parte. Nu exista o regula exacta, ''batuta in cuie'' in privinta marimii penisului care sa fie in concordanta cu varsta barbatului. Prin urmare, scimbarile privind lungimea, grosimea sau aspectul penisului, se produc in functie de varsta la care se instaleaza pubertatea adica mai devreme sau mai tarziu. Rezulta ca de obicei dezvoltarea penisului se poate incheia si la varsta de 15-16 ani, insa uneori chiar si dupa varsta de 18 ani insa numai in cazurile in care dezvoltarea fizica a individului lasa de dorit. In privinta marimii actuale, poti fi multumit deoarece lungimea precizata este una cat se poate de OK si cu putin noroc s-ar putea sa se mai lungeasca...un pic. happy Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, foarte bine.

| alina2k18 a răspuns:

E cam micwinking

| Plato a răspuns (pentru alina2k18):

Inca asteptam sa apara si pe TPU cineva care e sub media din Romania, pana acum toata lumea e peste, culmea. Dotatii astia stau pe TPU si tu poti vana doar pe aia ce au tras media in jos.

| alina2k18 a răspuns (pentru Plato):

20 CM vreau euwinking

| Plato a răspuns (pentru alina2k18):

Pe TPU ai toate sansele sa gasesti, cel putin teoretic. Bine, in timpul desfasurarii actiunii s-ar putea sa ai o. "mica" surpriza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Eu o am de 8cm in erectie. Uite ca ai gasit unul cu penisul sub media din Romania laughing

| Plato a răspuns:

Din ce punct de vedere sa fie "ok"? Si daca nu e ok, ce faci?

| mihaicelsfant a răspuns:

Media romanului laughing

| Treaem24 a răspuns:

E ok stai linistit

| NathanAl a răspuns:

Da! Da! Mai taie din ele, d-le dracu